kavelo logo
MODELÁŽ NEHTŮ
GEL LAK

Vhodný na přírodní i gelové nehty. Gel lak se snadno nanáší v tenkých vrstvách jako lak, vydrží na nehtech až téměř měsíc(!!!!). Je vysoce odolný vůči poškrábání a vyznačuje se svojí dlouhodobou trvanlivostí své barvy. Vynikající vlastností gel laku je zářivý lesk po dlouhou dobu.

Odstranění gel laku:
Navlhčíme buničinu, odstraňovačem určeným pro gel lak (Gel lak Remover) a přiložíme jej na nehtové lůžko. Necháme působit 5-7 minut a nakonec zůstatek gel laku odstraníme pomerančovým dřívkem.


SOAK OFF GEL

Doporučuje se především na přírodní nehty, tento typ gelu vypadá na nehtech velmi přirozeně. Soak Off Gel je velmi flexibilní a silný, nahrazuje lak na nehty a neodlupuje se. Tyto gely se mohou také používat na opravu zlomených nehtů.
Soak off gely se mohou používat při prodlužování nehtů pomocí nehtových forem, jako nejvhodnější se používají soak off gel č.801, č.802 a č.803, ale nedoporučuje se pro příliš dlouhé nehty. Soak off gely se používají v kombinaci s primerem, při použití na umělých nehtech není zapotřebí použít základní gel.

Odstranění soak off gelu:
Na odstranění soak off gelu se používá Soak off liquid solution a Soak off liquid. Soak off liquid nevysušuje nehty a kůžičku, protože obsahuje vzácné oleje, jeho použití si vyžaduje ponoření nehtů do misky s tímto roztokem asi na 10 minut.
(C) 2010 kavelo.cz | created by Net Solutions Group