kavelo logo
PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS
SEMI PERM MASCARA - NOVINKA OD BLINK LASH!

Krásné řasy za pár minut na celé tři týdny!

Semipermanentní řasenka, která dodá Vaši řasám žádanou barvu, objem, délku a natočení a to na celé 3 týdny! Je 100% voděodolná a vhodná i pro citlivé oči. Zapomeňte na klasické voděodolné řasenky. Semipermanentní mascara od Blink Lash je vysoce odolná proti otěru a vodě a zajistí vám krásné řasy na dlouhé týdny při jakékoli sportovní aktivitě, na dovolené nebo například v sauně. Je ideální volbou pro aktivní klientky, které si přejí krásné řasy bez nutnosti denního líčení.

Semipermanentní řasenka vyžaduje profesionální aplikaci v kosmetickém salonu, není určena k domácímu použití.

Délka procedury:max 60 minut.
Cena: 390,- KčPermanentní prodlužování řas je revoluční a v současné době velmi oblíbená technika prodlužování a zhušťování přírodních řas a to zejména pro svůj přirozený a okamžitý efekt. Umělé řasy jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy a právě proto působí tak přirozeně. Jedná se o velmi žádanou službu v kosmetických a kadeřnických salonech po celém světě. Každý chce mít dlouhé, natočené, husté a přirozené řasy, nehledě na to, že řasy oko chrání.

Naše prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, slzám, potu, bazénovému chloru a neomezují nás ani při sportu. Řasy jsou bezpečné pro pokožku očního okolí, oči i kontaktní čočky.

Aplikace trvá cca 1,5 až 2 hodiny a doplnění cca 90 min (záleží na množství aplikovaných řas). Prodlužují se pouze řasy na horním víčku. V průměru aplikujeme 40 řas na jedno oko.

Při výběru délky umělých řas vycházíme z délky přírodních řas klientky a požadovaného efektu.

Tato procedura se provádí vleže na lehátku – tedy v příjemné relaxační poloze a je bezbolestná. V průběhu aplikace je samozřejmostí krátká přestávka na toaletu, občerstvení apod.Postup prodlužování řas


1. ODLÍČENÍ

2. APLIKACE OCHRANNÉ PÁSKY,která zabrání slepení
     řas na horním a dolním víčku

3. ODMAŠTĚNÍ ŘAS

4. PROČESÁNÍ PŘÍRODNÍCH ŘAS

5. APLIKCE PRODLUŽOVACÍCH ŘAS


Informace pro klientky

Pokud možno, klientka by měla přijít na aplikaci řas nenalíčená (bez řasenky). U extrémně světlých řas se doporučuje řasy obarvit (minimálně den předem). Klientka by měla posoudit svůj zdravotní stav (alergie, citlivost očí, kožní ekzémy, nachlazení, zvýšený slzotok).


Následná péče

Je nezbytné:

Vyvarovat se silného mechanického působení na řasy (mnutí očí, nesprávné odličování, neustálé dotýkání)
Řasy denně pročesávat speciálním kartáčkem (který od nás dostanete zdarma).
Oční okolí odličovat opatrně odličovacím přípravkem na vodní bázi (odličovací gel).
Nedoporučujeme prodloužené řasy líčit řasenkou,snižuje jejich životnost. Řasy po aplikaci vypadají jako nalíčené, proto můžete řasenku ze svých líčidel zcela vyřadit.


(C) 2010 kavelo.cz | created by Net Solutions Group