kavelo logo
PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ
Prodlužování vlasů využíváme pokud nejsme spokojeni s délkou vlastních vlasů. Dříve ženy záviděly celebritám a modelkám jejich dlouhé a husté vlasy, ale dnes je tento luxus dosažitelný pro každou normální ženu.


Naše studio spolupracuje se společností Balmain Hair, která působí v oblasti vlasového průmyslu již od roku 1975.Vlastní celosvětovou licenci na výrobu Balmain vlasů.Všechny vlasy jsou ručně vybírány a ve výrobním procesu prochází úpravou, při níž se používá pouze jeden jediný enzym. Vlasy Balmain vypadají jako vlasy přírodní a jejich objem, váha a vlny jsou srovnatelné s krásnými přírodními vlasy. Každý kadeřník preferuje svou značku a haní značky ostatních kadeřníků, ale přírodní vlasy nelze srovnávat s umělými vlasy, které jsou těžké, na dotek nepříjemné a vypadají nepřirozeně.Tímto bych Vám ráda přiblížila metody, které využíváme:

První metoda prodlužování vlasů jsou pramínky Fill-In jsou inovativním prostředkem ke zvětšení objemu a ke zvýraznění barvy, délky a tvaru Vašich vlasů. Je to aplikace pramínků s barevnými bondy, proto spoje jsou skoro neviditelné

Druhá metoda prodlužování vlasů, kterou ráda používám je metoda Double Hair Lite. Jsou to 9cm široké pásy, které se připevnují pomocí 4 spojů micro Plus-bonds.Aplikace je rychlá a šetrná k přírodním vlasům. Pás vlasů, jak už jsem zmínila je 9 cm široký a tak není tak těžký, jako se například používají dlouhé pásy s metodou našívání (šití) vlasů.Aplikuje se 5x9cm široký pás o délce 40cm, který pokryje hustotu 100 pramínků Fill-In. Dále Balmain Hair nabízí velkou škálu příčesku na společenské události i na denní nošení.

Vzorník a konzultace k dispozici v kadeřnictví.(C) 2010 kavelo.cz | created by Net Solutions Group